شرکت صنایع لوله تهران | لوله تهران از سال 1356 با انجام مطالعـات نوآوری و اقدامات پژوهشی در راستای نیازجامعه به فناوری های نـوین در توسعه سیستم انتقال آب و فاضـلاب و همچنین جایگـزین شدن لـوله و اتصالات پلیمری بجای فلـزی در صنعت ساختمان ، با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات استاندارد روز دنیا شروع به تولید لوله های فاضلابی، ناودانی، برقی و اتصالات UPVC فاضلابی نموده است.

محصولات لوله تهران در مقایسه با محصولات مشابه از بهترین کیفیت برخوردار بوده و موجبات اطمینان و امنیت مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم آورده است. لوله تهران همچنین در نظر دارد  با توجه به نیاز بازار تنوع تولیدات خود را افزایش دهد.

لوله تهران با بیش از نیم قرن تجـربه همـواره تلاش می کند تا با بهـره مندی از دانش مدیـریتـی و نیـروهای متخـصص خود در ارائه طرح های نوین، محصـولات متنوع با کیفیت و مطابق با استـانداردهای ISIRI 11215-21، ISIRI 12142-1، ISIRI 9119-1، اعتماد، اطمینان و رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان محصـولات خود را بالا برده و سهم بسزایی در توسعه بازارهای داخلی و بین المللی به همراه داشته باشد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت محصولات لوله تهران به صفحه لیست قیمت ها مراجعه کنید و یا جهت خرید محصولات این شرکت از صفحه فروشگاه لوله تهران بازدید بفرمایید.