شرکت سوپرپایپ اینترنشنال

home superpipe banner

سال‌هاست همه‌ دست‌اندكاران و متخصصین تأسیسات دركشور، سوپرپایپ را به عنوان یك شركت متفاوت در این صنعت می‌شناسند، و یكی از شاخص‌های تفاوت را در كیفیت ممتاز محصولات آن،به صورت اطمینان، ایمنی و راحتی بیشتر تجربه كرده‌اند. هرجا كه برای انتخاب محصول، كیفیت از اهمیت اصلی برخوردار بوده، سوپرپایپ در ممتازترین رده ارزیابی شده است. در آخرین جشنواره‌ی مركز تحقیقات ساختمان، كه معتبرترین مرجع تحقیقاتی در زمینه‌ مصالح ساختمانی است، سوپرپایپ به لحاظ كیفیت محصولات، برگزیده‌ این مركز قرارگرفت. حضور میلیون‌ها متر لوله‌ سوپرپایپ در پروژه‌های ملی و مرجع در سراسر كشور نشانه‌ اعتماد جامعه‌ مهندسی به ما، و به دیدگاه‌های ماست.

سال ۱۳۷۶ مهم‌ترین واقعه‌ در صنعت لوله‌سازی كشور اتفاق افتاد، و برای اولین بار تولید لوله‌های پنج لایه در كارخانه‌ سوپرپایپ آغاز شد. سوپرپایپ با محصولی متفاوت، قدم به عرصه‌ تولید در صنعت تأسیسات كشور گذاشت. ‌افتخار سوپرپایپ است كه با این اقدام موجب ورود دانش، تكنولوژی، و تجارب شركت آلمانی یوپونور به كشورمان و صرفه‌جویی ارزی در این بخش از صنعت شد. ما اولین شركتی هستیم كه با رویكردی متفاوت محصول خود را با ارائه‌ خدمات مهندسی به بازار تأسیسات عرضه نمودیم.

حوزه اصلی فعالیت سوپرپایپ، تاُسیسات مكانیكی ساختمان است ومحور اصلی مأموریت آن توسعه و تحول در این صنعت دركشور، و ارایه‌ راه‌حل‌های نهایی و مدرن برای حل مشكلات ساختمان‌های امروز است. از دیدگاه سوپرپایپ نمی‌توان بدون خلاقیت، یعنی خلق ایده‌های جدید تحول ایجاد كرد، و بدون نوآوری، یعنی به كار‌گیری ایده‌های جدید نمی‌توان راه‌حل‌های نوین برای مشكلات موجود پیشنهاد كرد. بدین ترتیب روح حاكم بر همه‌ی فعالیت‌های سوپرپایپ نوجویی و نواندیشی است.

این شركت در طول سال‌ها حضور و فعالیت در صنعت تاْسیسات، توام با تحقیق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوری و ایجاد تحولات مثبت در صنعت تاسیسات مكانیكی ساختمان دستاوردهای قابل‌توجهی را در این زمینه از خود به جای بگذارد.
ما از سال ۷۶ تا كنون، به طور مداوم در حال معرفی محصولاتی جدید با ویژگی‌های نوآورانه هستیم، و هر سیستم جدید تاسیساتی كه عرضه كرده‌ایم، راهی بوده برای حل یك مشكل تاسیساتی در ساختمان، از جمله كاهش هدر رفت انرژی، كاهش هزینه‌ها، ایمنی بیشتر سیستم، و…

در سوپرپایپ انتظار داریم همه چیز در بهترین سطح استانداردهای موجود باشد، و خوب را دشمن بهتر می‌دانیم. یعنی هر چه امروز ایجاد می‌كنیم، باز هم می‌تواند بهتر باشد. بنابراین در شركت ما بهبود در روش‌ها و سیستم‌ها، و بهبود مهندسی محصولات جزو فعالیت‌های مستمر است، و تغییر برای كسب نتایج بهتر كه نهایتاَ مشتری از آن برخوردار خواهد شد، از اصول و ارزش‌های بنیادی ماست.

سوپرپایپ مسیر رشد خود را دقیقاَ درچارچوب مأموریت چالشی‌اش برنامه‌ریزی كرده است. سال 1376 سوپرپایپ با 18 نفر آغاز به كار كرد. امروز بالغ بر 200 نفر عضو خانواده‌ سوپرپایپ هستند. امروز شركت ما، از ساختاری تخصصی برخوردار است، و هر روز صاحبان دانش بیشتری به همكاری دعوت می‌شوند امروز استانداردهای IMS در سیستم مدیریتی شركت مستقر شده، و واحد طرح و توسعه یكی از توسعه‌یافته‌ترین بخش‌های این شركت است.


جهت اطلاع از آخرین قیمت محصولات سوپرپایپ به صفحه لیست قیمت ها مراجعه کنید و یا جهت خرید محصولات سوپرپایپ از صفحه فروشگاه سوپرپایپ بازدید بفرمایید.