• تیم قابل اعتماد

  تیم حرفه ای شرکت راهکارها با سالها تجربه و صدها پروژه موفق بدنبال تامین رضایت شما می باشد

  ما که هستیم
 • رویای شما را می سازیم

  طراحی، تامین قطعات و اجرای پروژه شما با با کیفیت ترین قطعات تخصص ما می باشد

  بیشتر بدانیدتماس با ما
 • از شروع تا پایان

  با تیمی حرفه ای از آغاز تا پایان پروژه در کنار شما هستیم

  بیشتر بدانیدتماس با ما

شرکت سوپرپایپ اینترنشنال

سال‌هاست همه‌ دست‌اندكاران و متخصصين تأسيسات دركشور، سوپرپايپ را به عنوان يك شركت متفاوت در اين صنعت مي‌شناسند، و يكي از شاخص‌هاي تفاوت را در كيفيت ممتاز محصولات آن،به صورت اطمينان، ايمنی و راحتی بيشتر تجربه كرده‌اند. هرجا كه براي انتخاب محصول، كيفيت از اهميت اصلی برخوردار بوده، سوپرپايپ در ممتازترين رده ارزيابي شده است. در آخرين جشنواره‌ي مركز تحقيقات ساختمان، كه معتبرترين مرجع تحقيقاتی در زمينه‌ مصالح ساختماني است، سوپرپايپ به لحاظ كيفيت محصولات، برگزيده‌ اين مركز قرارگرفت. حضور ميليون‌ها متر لوله‌ي سوپرپايپ در پروژه‌های ملی و مرجع در سراسر كشور نشانه‌ اعتماد جامعه‌ مهندسی به ما، و به ديدگاه‌های ماست.
سال ۱۳۷۶ مهم‌ترين واقعه‌ در صنعت لوله‌سازی كشور اتفاق افتاد، و براي اولين بار توليد لوله‌های پنج لايه در كارخانه‌ سوپرپايپ آغاز شد. سوپرپايپ با محصولی متفاوت، قدم به عرصه‌ توليد در صنعت تأسيسات كشور گذاشت. ‌افتخار سوپرپايپ است كه با اين اقدام موجب ورود دانش، تكنولوژی، و تجارب شركت آلماني يوپونور به كشورمان و صرفه‌جويي ارزی در اين بخش از صنعت شد. ما اولين شركتی هستيم كه با رويكردی متفاوت محصول خود را با ارائه‌ خدمات مهندسی به بازار تأسيسات عرضه نموديم.
حوزه اصلی فعاليت سوپرپايپ، تاُسيسات مكانيكی ساختمان است ومحور اصلی مأموريت آن توسعه و تحول در اين صنعت دركشور، و ارايه‌ راه‌حل‌های نهايی و مدرن برای حل مشكلات ساختمان‌های امروز است. از ديدگاه سوپرپايپ نمی‌توان بدون خلاقيت، يعنی خلق ايده‌های جديد تحول ايجاد كرد، و بدون نوآوری، يعنی به كار‌گيری ايده‌های جديد نمی‌توان راه‌حل‌های نوين براي مشكلات موجود پيشنهاد كرد. بدين ترتيب روح حاكم بر همه‌ي فعاليت‌های سوپرپايپ نوجويی و نوانديشی است.
اين شركت در طول سال‌ها حضور و فعاليت در صنعت تاْسيسات، توام با تحقيق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوری و ايجاد تحولات مثبت در صنعت تاسيسات مكانيكی ساختمان دستاوردهای قابل‌توجهی را در اين زمينه از خود به جاي بگذارد.
ما از سال ۷۶ تا كنون، به طور مداوم در حال معرفی محصولاتی جديد با ويژگي‌های نوآورانه هستيم، و هر سيستم جديد تاسيساتی كه عرضه كرده‌ايم، راهی بوده براي حل يك مشكل تاسيساتی در ساختمان، از جمله كاهش هدر رفت انرژی، كاهش هزينه‌ها، ايمنی بيشتر سيستم، و…
در سوپرپايپ انتظار داريم همه چيز در بهترين سطح استانداردهای موجود باشد، و خوب را دشمن بهتر مي‌دانيم. يعني هر چه امروز ايجاد می‌كنيم، باز هم مي‌تواند بهتر باشد. بنابراين در شركت ما بهبود در روش‌ها و سيستم‌ها، و بهبود مهندسي محصولات جزو فعاليت‌هاي مستمر است، و تغيير براي كسب نتايج بهتر كه نهايتاَ مشتری از آن برخوردار خواهد شد، از اصول و ارزش‌های بنيادی ماست.
سوپرپايپ مسير رشد خود را دقيقاَ درچارچوب مأموريت چالشی‌اش برنامه‌ريزی كرده است. سال 1376 سوپرپايپ با 18 نفر آغاز به كار كرد. امروز بالغ بر 200 نفر عضو خانواده‌ سوپرپايپ هستند. امروز شركت ما، از ساختاری تخصصی برخوردار است، و هر روز صاحبان دانش بيشتری به همكاری دعوت مي‌شوند امروز استانداردهای IMS در سيستم مديريتی شركت مستقر شده، و واحد طرح و توسعه يكی از توسعه‌يافته‌ترين بخش‌های اين شركت است.