شرکت راهکارها

از تصور تا اجرا

 شرکت راهکارها با بیش از دو دهه تجربه در صنعت تاسیسات و با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا و مهندسین و مشاوران باتجربه، خدمات تاسیساتی و تامین تجهیزات صنعتی ارائه می‌دهد. ما با تمرکز بر کیفیت خدمات و اجرای پروژه‌های ملی، تجهیزات لوله‌کشی، مکانیکال، مخازن تحت فشار، و ابزار دقیق را برای پروژه‌های نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان تأمین می‌کنیم. هدف ما جلب اعتماد صنعتگران و کارفرمایان از طریق ارائه خدمات با کیفیت است.

پس از سالها همکاری صمیمانه مهندسین مجموعه راهکارها در شاخه های مختلف صنعتی بر آن شدیم تا با ایجاد پیوندی مشترک، اهدافی ارزشمند و مسیری هموار از تمام انرژی خود در راستای خدمت به صنعت سرزمینمان بهره ببریم.

در مسیر دستیابی به این هدف بزرگ مهمترین اصل، جلب اعتماد صنعتگران و کارفرمایان عزیز می باشد که به لطف خدا تا این لحظه توانسته ایم همپای هم قله های بزرگی را فتح کنیم و در ادامه نیز تا انتها در کنار هم خواهیم ایستاد.

ما در مجموعه راهکارها اطمینان داریم با استفاده از پتانسیل موجود می توانیم بخش بزرگی از خواسته  ها و نیازهای روز صنعت کشور عزیزمان را تامین نماﯾﯿم. با این امید که روزی ایران سربلند بتواند در تمام بخشهای صنعتی پیشرو باشد.

img about rahkarha
implementation
اجرای اصولی و حرفه ای سیستمهای تاسیساتی
implementation
اجرای اصولی و حرفه ای سیستمهای تاسیساتی
implementation
اجرای اصولی و حرفه ای سیستمهای تاسیساتی

از خرید خود لذت ببرید

فعالیت عمده شرکت راهکارها در زمینه تامین تجهیزات لوله کشی، مکانیکال، مخازن تحت فشار، ابزار دقیق و تجهیزات ثابت و دوار جهت پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان می باشد. این شرکت امکان ارائه خدمات تامین کالا بصورت خرید مستقیم از سازندگان اصلی و انبارهای معتبر بین المللی را برای کارفرمایان خود مهیا نموده است. لازم بذکر است در زمان کوتاه سپری شده از تاسیس، شرکت راهکارها موفق به انجام به موقع تعدادی از پروژه های ملی ایران گردیده و در حال حاضر در سایر پروژه ها به صورت مستمر دارای همکاری ویژه با کارفرمایان محترم صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان در کشور عزیزمان می باشد.

why us img
obligation
تعهد برای پیشبرد اهداف و پروژه های شما
reduce production cost
کاهش هزینه تولید با علم و اتکا به فناوری تولید
process improvement consulting
مشاوره در زمینه بهبود فرایند تولید و کاهش هزینه
providing information
ارائه اطلاعات برای شفاف بودن هزینه و خدمات

اهداف راهکارها

ما به درخشش شما می اندیشیم

یک تولید هدفمند و فروش مناسب نیازمند امکان سنجی محصولات و برنامه ریزی مطلوب تولید می باشد. این شرکت اهداف زیر را برای محصولات مشتریان محترم مورد توجه قرار می دهد.

ارائه مناسب ترین راهکارها
ارائه مناسب ترین راهکارها
high quality service
کیفیت بالای خدمات
best price
مناسب ترین قیمت
best price
مناسب ترین قیمت
contact form icon

فرم تماس راهکارها